Misją akademii jest popularyzacja aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Pragniemy zarażać dzieci i rodziców pasją do sportu i piłki nożnej. Naszym sukcesem będzie jeśli dzieci będą uprawiać sport przez całe życie. W dbałości o prawidłowy rozwój, zdrowie i bezpieczeństwo zależy nam na uśmiechu i radości dzieci w każdej sekundzie zabawy z piłką. Naszym marzeniem jest, aby absolwenci akademii kontynuowali przygodę z piłką nożną w najlepszych klubach miejskich, regionalnych, a nawet polskich.

W akademii wzorujemy się na zagranicznych trendach szkoleniowych podpatrując najlepsze szkółki europejskie. Staramy się przenieść współczesną filozofię futbolu i dopasować ją do polskich realiów. Filozofię naszego szkolenia oparliśmy głównie na futbolu hiszpańskim. Stąd też kolory szkółki   czerowno - żółto - czerowne  (niczym słynna la furia  roja), barwy narodowej reprezentacji hiszpani.
 

Stawiamy na wszechstronny rozwój twojego dziecka z dużym naciskiem na wyszkolenie techniczne, koordynację ruchową i wychowanie!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.