Na mapce znajduje się rozmieszczenie miejsc naszych zajęć.
Prowadzimy zajęcia w różnych miejscach tak abyśmy byli blisko Ciebie!


Szczegółowy plan zajęć Akademii Juniora 5-15 lat pod adresem: www.apmlodetalenty.pl/plan-zajec-5-12-lat

 
 
 
 

Proponujemy dla Twojego dziecka treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Zajęcia są oparte na nowoczesnych środkach i formach treningowych. Wzorując się na najnowszych trendach szkoleniowych największą wagę podczas procesu treningowego przykładamy do rozwoju umiejętności technicznych. Podczas treningów dzieci rozwijają podstawowe zdolności motoryczne: szybkość, siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową oraz gibkość. W naszej Akademii nie ma presji wyniku dzięki czemu przyczyniamy się do spokojnego rozwoju Twojego dziecka. 

 

 SKRZATY: 5-6 LAT 

 ŻAKI: 7-8 LAT

 ORLIKI: 9-10 LAT 


 MŁODZIKI: 11-12 LAT 

 TRAMPKARZE: 13-14 LAT 

Program szkolenia dostosowany do kategorii wiekowych oraz możliwości psychoruchowych dzieci!

Pragniemy zapoznać młodego sportowca z zasadami prawidłowego odżywiania, zdrowego stylu życia oraz wpoić znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia.

 

  

Wychowanie przez sport to dla nas priorytet. Jako pedagodzy wiemy jak ważne jest wyrobienie u dzieci prawidłowych zachowań i nawyków od jak najmłodszych lat.

 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.