Zgodnie z najnowszymi standardami europejskiej piłki nożnej oferujemy treningi indywidualne  z trenerami akademii.

Treningi te przeznaczone są dla dzieci i młodych zawodników, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności piłkarskie w znacznie szybszym tempie niż podczas treningu grupowego. Uda się to osiągnąć dzięki koncentracji uwagi trenera tylko na jednym zawodniku oraz dostosowaniu treningu do potrzeb lub zaległości młodego adepta piłki nożnej. Proawdzimy je w grupkach od 1 do 4 zawodników.

 

 

Z treningów indywidualnych mogą skorzystać dzieci w wieku 6-15 lat, oferta jest skierowana również do dzieci nie będących członkami  akademii np. Zawodnicy innych klubów, szkółek oraz akademii piłkarskich.

 


 

 

 

Trenerzy akademii zbadają:
 Poziom umiejętności technicznych 
 Poziom zdolności motorycznych (szybkości, wytrzymałości, koordynacji,       siły, gikości)
 Ogolny poziom gry

Wyżej wymienionone umiejetności i zdolności zostaną zbadane na podstawie testów, analizy treningów i gry młodego piłkarza.

 

Na podstawie badań stworzony zostanie profesjonalny profil, w którym zostaną zawarte wszystkie informacje o młodym piłkarzu oraz wskazówki do dalszego treningu.

 

 

 


 

Wedlug profilu młodego piłkarza trener akademii przeprowadza profesjonalne treningi stosując najnowocześniejsze metody treningowe.

 

 

 

 

 

Termin, miejsce i ilość jednostek treningowych do uzgodnienia z trenerem akademii  

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.